logo
uye_girisi
Bu haberi yazdır
Ne anlatıyorsun Obradovic?
10
 Mar
 2015

Yıllarca Panathinaikos-Olympıakos derbisinin heyecanını yakından yaşayan birisine herhalde Fenerbahçe-G.Saray maçlarının önemini anlatacak halimiz yok. Ancak rakibin durumuna bakınca bu kadronun kimse kusura bakmasın G.Saray’a yenilmesini kimse kabul etmememeli edemez de.

Yahu rakibin oyun kurucusu yokken senin sahada kullandığın Zisis ve Hickman’ın kariyeri yetmeli kariyeri. Ya pota altı? Avrupa’da 10 uzun saysan belki de 4 tanesi sende (Vesely, Bjelıca, Oğuz, Semih) ama çaylak Young ve emekli fakat soyadı gibi gönlüyle oynayan Kerem Gönlüm hepsini denize dökerken herkes gibi izleyip Emir’den savunma bekledin. Aynı vatandaşın Tanjevic’in Shumpert’ın zaaflarını kullanmak yerine onu tutması için sahaya Rasim’i sürmesi gibi..!!

Peki karşı takım öylesine zor durumdayken sen maç boyunca sadece 2 kere tam saha pres yapıyor ve ikisinde de topu kapıp bomboş turnike atıyorsan ama bunu bir daha yapmayı düşünemiyorsan neyi anlatıyorsun hoca..!! Avrupa’nın en iyisi olabilirsin belki dünyanın en iyi hocalarından birisi de olabilirsin ama sen kalkıp üstelik de bu elindeki Avrupa’nın en pahalı 4-5 kadrosundan birisiyle ezeli rakibine yeniliyorsan ben seni eleştiririm hoca..

Hele de maçtan sonra oyuncularının motivasyonun düşüklüğünü veya savunmadaki zayıfığını anlatmak da ne oluyor? Kim motive edecek o adamları, kim yaptıracak o savunmayı? Yahu bu maçın Fenerbahçeliler için hele de bir akşam önceki o galibiyetten sonra nasıl önem kazandığını CSKA veya Olympiakos maçından çok daha öte olduğunu sana 1 kişi bile anlatamadı mı?

Sırp Hoca’nın kariyerine, hocalığına, adamlığına saygım sonsuzdur ama sen kalkıp Ergin Ataman’ı maç sonu "5 kişi de olsa yenerdik" diye konuşturuyorsan ben seni affedemem hoca affetsem de bu uzun süre alır. Fenerbahçe taraftarına son lig maçında kendisine teşekkür ettiren sonra dün 12.000 kişi rakibine küfür ederken saha kenarına gülen rakip takım hocasını sen maçın sonunda güldürmeyecektin Obradovic. Bu sana hiç yakışmadı..!!

Etiketler : Zeljko Obradovic
Gönderen : sinanbayram  
Zamanı : 10 Mar 2015 15:25
Bu haberi yazdır yorum yaz - 12 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.