logo
uye_girisi
" 4 yıldızlı şampiyon GALATASARAY "
Bu haberi yazdır
Galatasaray 2 - 0 Başakşehir
16
 Nis
 2018

 

Ne goldü ama,

Ne muhteşem bir goldü ..

Mariano nun, kendi sahasından topu alması, sağdan ileriye çıkması, verkaç sonucu topu önüne sürmesi, ve o müthiş sol ayakla doksana takması olağanüstüydü .. İşte ben futbolu bu sebeple çok seviyorum .. Yaşattığı bu inanılmaz heyecan ve güzellik sebebiyle ..

Bu golün yarattığı sinerji inanılmazdı 46.563 kişi üzerinde .. Stad yıkıldı ve anlaşıldı ki, bu takım şampiyon olmak için her türlü meziyete, kaliteye ve güce sahip ..

Zira maçın başından itibaren kazanmak için değil, Galatasaraya kazandırmamak planıyla sahaya çıkmış olan ve oyunun büyük bölümünde bunu başaran Başakşehiri ancak bu kalitede bir gol çözebilirdi .. Son dakikalarda gelen ikinci gol ise galibiyeti perçinlemek ifadesiyle atılmış biraz da şans golüydü ..

Fatih hocayı tebrik ediyorum .. Ağır Maicon'un yerine genç Denayeri sahaya sürerek, çok hareketli bir oyuncu olan Adebayor'u kontrol etmeyi başardı .. 

Nagatomo yu tebrik ediyorum .. Başakşehirin en etkili kanadı olan sağ çizgideki Visca ya fazla hareket imkanı tanımadı ..

Mariano yu tebrik ediyorum .. Hücumcu bir sağ bekin nasıl bir oyuncu olması gerektiğini bütün futbolseverlere gösterdi ..

Donk'u tebrik ediyorum .. Sahada basmadık yer bırakmayarak, hem takımı adına oyun kurdu, hemde Başakşehirin pas trafiğinde önemli bir kontrol yarattı ..

Emre Belözoğlu'nu tebrik ediyorum .. Herzamanki tavırlarından birini göstererek neden Türk futbolseverlerinin nefretini kazandığını tekrar gösterdi ..

Arda Turan'ıu tebrik ediyorum .. Taraftarların tepkilerine ayak uydurmadan sakin kalmayı başardı .. 

 

Galatasarayı tebrik ediyorum .. Haklı bir glibiyet aldı ve şampiyonluk yolunda çok önemli bir eşik atladı ..

 

Okuduğunuz için teşekkür ederim .. 16.04.2018-İzmir 

Gönderen : 1959  
Zamanı : 16 Nis 2018 08:18
Bu haberi yazdır yorum yaz - 7 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Tavsiyeler
Yazarın Diğer Yazıları
  2018
 
Eylül (2)
 
Ağustos (13)
 
Temmuz (13)
 
Haziran (13)
 
Mayıs (11)
 
Nisan (13)
 
Mart (7)
 
Ocak (1)
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012