logo
uye_girisi
Bu haberi yazdır
FENERBAHÇE'NİN SORUNU
11
 Eyl
 2017

Fenerbahçe'nin sorunu saha içi ile açıklanabilecek kadar sığ değildir, bazı futbol bildiğini zanneden ancak cehaletleri paçalarından akan yorumcular Fenerbahçenin sorununu saha içi olarak görür yok 4-4-2 yok 4-3-1-2 vs  gibi yorumları bilerek ve isteyerek yapar ve bunu  aziz y'ı korumak ve kollamak için yapar diğer safiyane şekilde yapanlar içinse söylenecek her söz boşa söylenmiş olur.  

Fenerbahçe'nin problemi hiç tartışmasız aziz y'dır,  çok mütevazi bir kadro ile şampiyonlar liginde çeyrek final oynatan zico, tarihin en erken şampiyonluğunu hem de iyi bir futbol ile kazanan ersun yanal gibi hocaların, gökhan gönül, caner, emre ve lens gibi iyi oyuncuların bir şekilde aziz y marifetiyle kovulması gönderilmesidir. Her kimki aziz y'nın yukarıda isimlerini beyan ettiğimiz hoca ve oyuncuların gidişlerini hata olarak görürse bilmeden Fenerbahçeye ihanet etmiş olur zira aziz y zico, ersun yanal,gökhan gönül,caner, emre ve lens gibi üst düzey hoca ve oyuncuları fenerbahçeden bilerek isteyerek yani daha açığı kasten kovmuştur çünkü aziz y'ın görevi Fenerbahçenin önünü kesmektir bunun içinde Fenerbahçe'ye başarı getirecek herkes bir şekilde aziz y tarafından kovulur.

Josef'in 11 milyon euroluk ingiltereye transferi gündeme geldiğinde içinde "aziz y'a rağmen bu transfer gerçekleşirse" diye bir cümle kurdum çünkü aziz y'nın bu transferi bir şekilde engelleyeceğini adım gibi biliyordum ve neyseki yaptığım bu yorum transfer haberinin ilk saatlerinde yapıldı ve halen profilimden bakıldığında görülebilmektedir. Ardından bu transfer olmayınca hemen sipariş haberler yaptırıldı aziz y tarafından yok josef istemedi yok kapris yaptı şeklinde, arkadaşlar artık herkes uyansın herkes gerçeği görsün gerçeği konuşsun.

Başakşehir maçından önce medyada aziz y tarafından estirilen sipariş haberlerle yine taraftar umutlandırılmıştır, oysa ki mızrak çuvala sığmıyor arkadaşlar yine ligin 2. haftasında tarafımdan yazılan "2017-2018 FUTBOL SEZONU 2. HAFTADA KAPANDI" blog yazımı okumanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Bu yazının amacı aziz y'a değil Fenerbahçesine sevdalı olanlara takımlarına sahip çıkmak adına artık her türlü demokratik eyleme geçme zamanının geldiğini bildirebilmektir. Bu konuda en küçük yardımı olabilecek herkes artık eyleme geçsin artık yeter !!!

 

Saygılarımla kalın sağlıcakla.

Gönderen : farkliyorum  
Zamanı : 11 Eyl 2017 01:15
Bu haberi yazdır yorum yaz - 2 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.