logo
uye_girisi
Bu haberi yazdır
Bu kulübü Ali Koç'a teslim et ve artık geri çekil Aziz Başkan!
27
 May
 2016

Herkes çok sevdi seni aslında bu Fenerbahçe camiasında. Bugün senin için ağza alınmayacak laf söyleyen taraftarların birçoğu stadyumun içinde maç izlerken dışarıda yağan kara rağmen yukarıdan gelen her sıcaklık üflemesinde minnetle andı sendi Başkan.

Bugün kimsenin yerlere göklere sığdıramadığı Basketbol takımı Haldun Alagaş’ta ligin sıradan takımlarından bir tanesiydi. Bugün pota altında diğer takımların korkulu rüyası olan Udoh ve Vesely yerine sakın yanlış anlamasınlar ama Hicri Güneri ve Zeki Gülay oynuyordu. Elbette herkes biliyor Obradovic’i de sen getirdin çünkü sende o vizyonun olduğu Amatör Sporlara yaptığın yatırımlardan anlaşılıyor. Bu yıl G.Saray Eurocup’ı kazandıysa, Fenerbahçe ile en çok sürtüşen kişi olarak Ergin Ataman G.Saray ve Beşiktaş’ta şampiyonluklar gördüyse hep senin yaptığın yatırımın arkasından takip edildiğin içindir.

Seni eleştiren ve benim de içinde bulunduğum Fenerbahçelilier bugün Ülker Arena’da oturacağımız sandalyeye eğer yürüyen merdiven ile çıkıyorsak elbette bunu senin vizyonuna ve yatırımlarına borçluyuz. Bu ülkede canlı canlı R.Carlos, Van Persie,Ortega izlendiyse, ,İspanya’yı Avrupa Şampiyonu yapan Aragones, bugün belki de Avrupa’nın en iyi 3 Teknik Direktöründen birisi olan Löw bu ülkede çalıştıysa, Ancelotti son anda kapıdan döndüyse hep senin iyi niyetin ve Fenerbahçe’ye verdiğin değerdendir Başkan.

Fenerbahçe’nin Faruk Ilgaz gibi, Topuk Yaylası gibi inanılmaz tesisleri varsa, kulüp bugün ne durumda olursa olsun 25-30 Bin kombine satıyorsa, Fenerium gibi inanılmaz bir marka yaratıldıysa, 3 Temmuz sürecinde en büyük Sivil Toplum kuruluşlarını kıskandıracak harika bir duruş sergilenmiş ve binlerce insan sadece sana destek olabilmek için varını yoğunu ortaya koyduysa hep senin bu kulüpteki liderliğinin eseridir Başkan.

Bu yukarıda yazdığım paragraflar daha çok uzayıp gider çünkü senin ne Fenerbahçeliliği ne eserlerin ne de yapmak istediklerin kelimelerle ifade edilemez. Ancak maalesef her şeyin bir sonu var ve tek bir şeyden dolayı yolun sonu geldi Aziz Başkan. Fenerbahçe Kulubünde bugün taraftar ve Futbol Takımı özgüvenini yitirmiş durumda. Geçen sene son 7 bu sene ise son 8 maçını kazanırsa şampiyon olabilecek durumda olan Futbol Takımı 2 senedir rakiplerine şampiyonlukları hediye ediyor. Sen Fenerbahçe’ye çok şey kazandırdın ama bu son kazandırığın Umutsuzluk denen kavram bu camiaya inan hiç yakışmıyor.

Herkes bilir ki senin için Dar Ağacında olsan bile son sözün FENERBAHÇE’dir. Bugün bu kulübe yaptıklarının yanına bir çizik daha at ve bu kulübü Ali Koç’ emanet edip geri cekil. Bakma taraftarın bugünkü tepkisine onlar da senin gibi anlık sinirlenirler sonra senin geçmişte yaptıklarını hatırlar heykelini bile dikerler. Ne olur bu kulübe kazandırdığın o muhteşem stad ve salonda sana gidiş marşlarının okunmasını sağlama Aziz Başkan buna en çok bizler üzülürüz.

Gönderen : sinanbayram  
Zamanı : 27 May 2016 17:34
Bu haberi yazdır yorum yaz - 5 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.