logo
uye_girisi
" Dünya kupası başlıyor, bizim olmamamız ne kadar kötü "
Bu haberi yazdır
Antalyaspor 1-1 Galatasaray
11
 Eyl
 2017

 

Milli aranın ardından döndüğümüz Süperligde 4. hafta heyecanı vardı ..

Lider Galatasaray 3 haftalık galibiyet serisinin ardından, Antalyada Antalyasporun karşısına çıktı .. Maçtan birkaç önce Tudor Milli maç aralarını sevmediğini, dönüşlerin zor olduğunu söylemişti ..

Gerçekten de ilk yarı vasat, ikinci yarı kötü bir Galatasaray izledik .. Oyuncuların yorgun ve bitkin olduğunu gördük .. Üzerine birde Antalyanın sıcağı ve yoğun nem gelince, apartman kıvamındaki Galatasaray, gecekonduya dönüverdi ..

Antalyada uzun süre yaşayan biri olarak yaz ortasında yaşanan bu aşırı nemli günlerin ne demek olduğunu çok iyi bilirim .. Nefes alamaz duruma düşer, kafanızı klimalı ortamdan çıkarmak istemezsiniz .. Hele böyle bir ortamda koşmak, inanılmaz zulüm gelir insana .. Bu yüzden maçta kim iyi oynamış, kim kötü oynamış ona girmeyeceğim .. Gerçek görüntü önümüzdeki hafta sonu TT Arenada oynanacak Kasımpaşa maçında ortaya çıkacak ..

Sonuç itibarıyla Galatasaray, hafta içinde  Etoo krizi yaşamış olan Antalyasporla berabere kalarak, (yenilmediğine dua etmek lazım) averajla liderliğine devam etti .. Bu arada krizin Etoo ya pozitif katkı yaptığını söylemek lazım .. Bu adam çok garip .! 

 

Okuduğunuz için teşekkür ederim .. 11.09.2017-İzmir 

Gönderen : 1959  
Zamanı : 11 Eyl 2017 08:43
Bu haberi yazdır yorum yaz - 1 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Tavsiyeler
Yazarın Diğer Yazıları
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012