logo
uye_girisi
Bu haberi yazdır
Anlat bakalım Aziz başkan!
16
 Mar
 2015

Anlat Bakalım Aziz Başkan!!! 

Hep Aynı Nakarat İsmail Kartal..!!

Tamam sen futbolu çok iyi biliyorsun başkan, zaten bu takımı da Mustafa Denizli, Ersun Yanal, Aykut Kocaman değil sen şampiyon yaptın. Peki şimdi ne yapacaksın ?

Zaten bu kadro kendi kendine şampiyon oluyorsa nerede hani o takım? İsmail Hoca sağolsun 3 maçtır orta sahasız oynuyor. Bu yılın sadece Fenerbahçe’de değil Türkiye çapında Gökhan Töre’den sonra en iyi çıkışı yapmış futbolcusu Alper Potuk’u oynatmıyor. E peki hani hocasız da zaten maç kazanılırdı? 

Hocasız hangi maç kazanılır biliyor musun? G.Saray maçı kazanılır. Tam tersi de olur yani G.Saray da herkes hatırlar Nonda’nın golüyle Fenerbahçe’yi 1-0 yendiğinde hocası yoktu başında ama zaten o maçlarda hoca ihtiyacı yok ki.

Elinde santrafor oynayabilecek sadece Webo ve Kuyt varken onları birisin sağa hasedip diğerini oynatmak için 75 dakika bekliyorsa senin antrenörün eh o zaman müdahale gerekmez mi? Tonlarca para verip aldığın Diego’yu bir türlü adapte edemiyorsa İsmail Hoca suç kimde? 

Hocada mı yoksa sende mi ?

Geçen yıl bu takımı ligi süpürdükten sonra bu sezon Alper hariç 1 kişi bile kendi performasını bırakın tekrarlamayı aynı seviyenin bile çok altındaysa kimde suç başkan? İsmail Hoca da mı yoksa sende mi?

Türkiye tarihinin en önemli Spor Kulübü başkanları arasında ilk 5 içindedir Aziz Yıldırım. Ancak kendi egosu yüzünden küçük gördüğü Teknik Direktörlük mesleği bu yıl Fenerbahçe’nin şampiyonluğuna mal olmuştur. Guardiolalar,Ancelottiler,Van Gaaller o kadar parayı boşuna mı alıyor başkan?

Sen eğer antrenörlüğe inanmıyorsan niye basketbol takımınn başında bugün içeriden yetiştirdiğin genç bir antrenör değil de koca Obradovic var. Ver takımı Ertuğrul Erdoğan’a o götürsün Final Four’a o zaman...

Son sözüm de basın mensuplarına. Ne olur İsmail Kartal ile maç sonrası boşuna röportaj yapma çabasında olmayın. Çünkü lig başladığından beri yani tam 24 haftadır aynı demeçler. Dün maçtan sonra yanımda beraber maç seyrettiğimiz arkadaşlarıma İsmail Hoca’nın maç sonrası ne diyeceğini söylediysem ve kelimesi kelimesine aynı sözler konuşulduysa bence orada bir sıkıntı var demektir. 

Fenerbahçe Teknik Direktörü bir cümlü kuracağı zaman bütün herkes televizyonun sesini açmalı,İnternet sitesinde habere tıklamak için internetinin hızını sorgulmalıdır. İsmail Hocayı gördüğünde yaptığı gibi zappping veya başka sekme çözümü aklına gelmemelidir. Bu bile belki verdiğin kararı yeniden değerlendirmeye yeter Aziz Başkan!!!

Gönderen : sinanbayram  
Zamanı : 16 Mar 2015 13:20
Bu haberi yazdır yorum yaz - 12 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.