logo
uye_girisi
" Dünya kupası başlıyor, bizim olmamamız ne kadar kötü "
Bu haberi yazdır
Ali Koç başkan olunca ..
04
 Haz
 2018

 

Futbolda güzel şeyler oluyor bu günlerde .. 

Fenerbahçe kulübünün olağan seçimli genel kurulunda Ali Koç bey, büyük bir oy farkıyla Aziz Yıldırım'ı geride bırakarak Fenerbahçenin 37.başkanı oldu .. (Açıkçası bu kadar büyük bir fark beklemiyordum)

Ali beyin başkan olmasına sevindim ve bütün Fenerbahçeli arkadaşlarımı kutladım .. Şüphesiz çok daha güçlü bir Fenerbahçenin temeleri atılmış oldu, artık zirvede daha rekabetçi bir takım olacak ve daha da önemlisi Avrupada, tıpkı basketbolda yaptıkları gibi şampiyonluk hedefleyen bir yapılanma içine girecek .. 

Ve bu aynı zamanda Galatasaray ve Beşiktaş gibi güçlü takımlarında bulundukları konumlarını korumaları ve daha da ileriye gitmeleri açısından tedbir almalarını gerektiren itici bir güç olacak .. Çünkü Ali beyin seçim vaadleri, bize bunu anlatıyor .. Bu vaadleri gerçekleştirebilirmi bilmiyorum, bekleyip görmek lazım .. Bu arada başarılı olmasını canı gönülden isterim .. Zira bir Türk futbol takımının Avrupada zirveye çıkması, Türkiye liginin daha fazla izlenmesi ve marka değerinin artmasından bütün takımlar pay alır ..

Bu sebeple öncelikle Ali beyi tebrik ediyorum ve Fenerbahçelileri doğru insanı seçtikleri kutluyorum ..

 

 

Not : Aziz beyin başkanlığında biz 11 Şampiyonluk yaşadık, bir o kadarda Ali beyin başkanlığında yaşamak şart oldu şimdi :)) 

 

Okuduğunuz için teşekkür ederim .. 04.06.2018-İzmir  

Gönderen : 1959  
Zamanı : 04 Haz 2018 11:48
Bu haberi yazdır yorum yaz - 3 yorum


Yorumlar

Yorumları okumak için üye girişi yapmanız gerekmektedir.

Tavsiyeler
Yazarın Diğer Yazıları
  2018
  2017
  2016
  2015
  2014
  2013
  2012